Διήμερο εκδηλώσεων 19 και 20 Απριλίου 2013

Σχολικό έτος 2012-2013
Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 53ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης σας προσκαλούν στην ημερίδα με τίτλο «Μορφές βίας στο Σχολείο», η οποία θα πραγματοποιηθεί στο γυμναστήριο του σχολείου την Παρασκευή 19 Απριλίου 2013 και θα ξεκινήσει στις 19.00. Εισηγητές θα είναι οι κ.κ.:
– Κοτίνη Ισαβέλλα, Ph.D., Σχολική Σύμβουλος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας με την εισήγηση: «Η Ασφάλεια στο Διαδίκτυο ? Κίνδυνοι και Μέτρα πρόληψης».
– Xάλιος Ηλίας,  Μ.Εd.  Ψυχολόγος και  Ψυχοθεραπευτής  Οικογένειας με την εισήγηση : «Ο  ρόλος  της  οικογένειας  στην  ενδοσχολική  βία» .

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και η Διεύθυνση του 53ου Δημοτικού Σχολείου Θεσ/νίκης σας προσκαλούν στην εκδήλωση με τίτλο: «Ώ γλυκύ μου έαρ» που θα πραγματοποιηθεί στο γυμναστήριο του σχολείου μας το Σάββατο 20 Απριλίου 2013 στις 19:00, με τη συμμετοχή των:
– Δημοτική χορωδία Λιτοχώρου  «Ιωάννης Σακελλαρίδης»
– Μικτή χορωδία «Νίκος Αστρινίδης»
Χορωδία Γιαννιτσών  «Οι Τραγουδάνοι του Πόντου»
– «Μουσική ορχήστρα της  Νάουσας»

311 Σύνολο 1 Views Today
Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Τα σχόλια έχουν κλείσει.